Obejma MAXIMA PSM M10/12 silikon 84-90
Indeks 008359601
Produkty
Ilość w opakowaniu
1
Jednostka miary
szt
Masa
0.477
| Rodzaj | dwuczęściowa |
|---|---|
| Przyłącze | M10/M12 |
| Materiał | stal |
| Typ materiału | DD11, S235JRG2 |
| Powierzchnia | ocynk galwaniczny |
| Wkładka tłumiąca | silikon |
| Odporność temperaturowa | -50°C do +250°C |
| Grubość wkładki | 6 mm |
| Zakres średnic | 84-90 |
| Wymiary materiału | 30x3,0 mm |
| Śruba łącząca | M8 |
| Dop. Obciążenie Fzul | 1,70 kN |
| H | 123-129 |
| A | 30 |
| B | 162 |
| S | 136 |