Obejma MAXIMA PSM M16 219-223 8"
Indeks 0081797
Produkty
Ilość w opakowaniu
1
Jednostka miary
szt
Masa
1.266
| Rodzaj | dwuczęściowa |
|---|---|
| Przyłącze | M16 |
| Materiał | stal |
| Typ materiału | DD11, S235JRG2 |
| Powierzchnia | ocynk galwaniczny |
| Wkładka tłumiąca | TPE |
| Odporność temperaturowa | -35°C do +100°C |
| Grubość wkładki | 6 mm |
| Zakres średnic | 219-223 |
| Wymiary materiału | 35x4,0 mm |
| Śruba łącząca | M10 |
| Dop. Obciążenie Fzul | 5,0 kN |
| H | 259-263 |
| A | 30 |
| B | 308 |
| S | 278 |