Obejma MAXIMA PSM M16 198-203
Indeks 0081756
Produkty
Ilość w opakowaniu
1
Jednostka miary
szt
Masa
1.172
| Rodzaj | dwuczęściowa |
|---|---|
| Przyłącze | M16 |
| Materiał | stal |
| Typ materiału | DD11, S235JRG2 |
| Powierzchnia | ocynk galwaniczny |
| Wkładka tłumiąca | TPE |
| Odporność temperaturowa | -35°C do +100°C |
| Grubość wkładki | 6 mm |
| Zakres średnic | 198-203 |
| Wymiary materiału | 35x4,0 mm |
| Śruba łącząca | M10 |
| Dop. Obciążenie Fzul | 5,0 kN |
| H | 238-243 |
| A | 30 |
| B | 287 |
| S | 258 |