Obejma MAXIMA PSM M10/12 137-142 5"
Indeks 0080192
Produkty
Ilość w opakowaniu
1
Jednostka miary
szt
Masa
0.885
| Rodzaj | dwuczęściowa |
|---|---|
| Przyłącze | M10/M12 |
| Materiał | stal |
| Typ materiału | DD11, S235JRG2 |
| Powierzchnia | ocynk galwaniczny |
| Wkładka tłumiąca | TPE |
| Odporność temperaturowa | -35°C do +100°C |
| Grubość wkładki | 6 mm |
| Zakres średnic | 137-142 |
| Wymiary materiału | 35x4,0 mm |
| Śruba łącząca | M10 |
| Dop. Obciążenie Fzul | 5,00 kN |
| H | 178-183 |
| A | 31 |
| B | 226 |
| S | 196 |