Obejma MAXIMA PSM M8/10 silikon 26-30
Indeks 0069537
Produkty
Ilość w opakowaniu
1
Jednostka miary
szt
Masa
0.222
| Rodzaj | dwuczęściowa |
|---|---|
| Przyłącze | M8/M10 |
| Materiał | stal |
| Typ materiału | DD11, S235JRG2 |
| Powierzchnia | ocynk galwaniczny |
| Wkładka tłumiąca | silikon |
| Odporność temperaturowa | -50°C do +250°C |
| Grubość wkładki | 6 mm |
| Zakres średnic | 26-30 |
| Wymiary materiału | 25x3,0 mm |
| Śruba łącząca | M8 |
| Dop. Obciążenie Fzul | 1,50 kN |
| H | 65-69 |
| A | 30 |
| B | 92 |
| S | 68 |