Punkt stały typ A EPDM 20-25
Indeks 0020221
Produkty
Ilość w opakowaniu
1
Jednostka miary
szt
Masa
0.943
| Zakres stosowania | rury ze stali ferrytycznej |
|---|---|
| Profil stalowy | 2 szt. teownik (do Ø rury 57,0 mm) ceownik (od Ø rury 60,3 mm) |
| Ogranicznik osiowy | 4 szt. |
| Zakres średnic | 15 do 160 mm |
| Izolacja dźwiękowa | zgodnie z DIN 4109 |
| Materiał | stal |
| Typ materiału | S235JR |
| Powierzchnia | ocynk galwaniczny |
| Długość L | 20 - 25 mm |
| Materiał obejm | 25 x 3 mm |
| Profil stalowy - szerokość | 30 mm |
| Profil stalowy - wysokość | 30 mm |
| B | 87 mm |
| L1 | 100 mm |
| L2 | 81 mm |
| Max. Siła osiowa | 8,5 kN |
| h | 47 mm |
| H | 66 - 71 mm |