Kotwa BZ Plus M8/15/80
Indeks 06125001
Produkty
Ilość w opakowaniu
100
Jednostka miary
szt
Masa
0,0314
| Zakres stosowania | Dopuszczone do stosowania w strefie zarysowanej i niezarysowanej betonu. Dla klasy betonu od C20/25 |
|---|---|
| Przykład zastosowania | Kotwienie średnio ciężkich i ciężkich obciążeń w betonie zarysowanym i niezarysowanym: Filary, belki stalowe, mocowania poręczy, trasy kablowe, konstrukcje drewniane, wsporniki |
| Powierzchnia | ocynk galwaniczny, stal nierdzewna V4A |
| Dopuszczenia | ETA-99/0010 |
| Wiertło | 8 mm |
| Głębokość wiercenia | 60 mm |
| Efektywna głębokość zakotwienia | 46 mm |
| Długość kotwy | 80 mm |
| Max. grubość elementu | mm |
| Moment dokręcania T inst. max | 20 Nm |