CENTUM: Punkt stały typ B 114,3 XL100
Indeks 9992192
Produkty
Ilość w opakowaniu
1
Jednostka miary
szt
Masa
11.31
| Zakres stosowania | Punkt stały MEFA do przenoszenia dużej siły osiowej przy jednoczesnym tłumieniu dźwięku. Poprzez przyspawanie masywnego przyłącza punkt stały może zostać przykręcony bezpośrednio do profilu CENTUM. |
|---|---|
| Potrzebne akcesoria | złącze młotkowe M12x40 |
| Izolacja dźwiękowa | zgodna z DIN 4109 |
| Materiał | stal |
| Typ materiału | S235JR |
| Powierzchnia | ocynk galwaniczny |
| Ograniczniki osiowe | stal surowa (do przyspawania na miejscu) |
| Wkładka tłumiąca | TPE/EPDM Silikon |
| Odporność temperaturowa | TPE/EPDM – 35 °C do + 100 °C Silikon – 50°C do +250°C |
| Materiał obejmy | 50x5 mm |
| Profil stalowy szerokośc | 65 mm |
| Profil stalowy wysokość | 42 mm |
| L | 200 mm |
| H | 219 mm |
| B | 205 mm |
| Max. Siła osiowa | 40 kN |