Obejma pazurowa SIMA-CRAMP DN125
Indeks 44732561
Produkty
Ilość w opakowaniu
10
Jednostka miary
szt
Masa
1.142
| Zakres stosowania | Obejmę pazurową nakłada się na łącznik SIMA ..G.. |
|---|---|
| Zakres średnic | 58 do 274 mm |
| Wymiar nominalny | DN 50 do 250 mm |
| Ciśnienie wody | sprawdzone do 0,5 bar |
| Materiał | stal |
| Typ materiału | S235JR |
| Powierzchnia | ocynk galwaniczny |
| Wymiar nominalny [DN] | 125 |
| Zakres średnic | 135 mm |
| ilość części | 2 |
| Moment dokręcania | 20 Nm |
| D | 154 mm |
| B | 103 mm |
| S | 202 mm |