V4A Śruba z łbem cylindrycznym M12/25
Indeks 3445225
Produkty
Ilość w opakowaniu
50
Jednostka miary
szt
Masa
0.043
| Gwint | M8, M10, M12 |
|---|---|
| Długość | 20 do 30 mm |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Typ materiału | V4A |
| s | 10 mm |
| Gwint | M12 |
| L | 25 mm |
| d | 18 mm |
| k | 12 mm |