Podpora siodłowa, izol. 120mm 273 stal V4A
Indeks 149AV4AAM0273
Produkty
Ilość w opakowaniu
1
Jednostka miary
szt
Masa
17.04
| Zamknięcie | Nakrętka / Śruba łącząca |
|---|---|
| Zakres średnic | 219 do 813 mm |
| Materiał | stal |
| Typ materiału | S235JR |
| Powierzchnia | stal surowa, malowana- nierdzewna, kwasoodporna |
| Dla grubości izolacji | 120 mm |
| Dz rury | 515 mm |
| Materiał obejmy | 60x6 mm |
| s | 8 mm |