Podpora siodłowa, izol. 120mm 324 stal V2A
Indeks 149AV2AAM0324
Produkty
Ilość w opakowaniu
1
Jednostka miary
szt
Masa
20.9
| Zamknięcie | Nakrętka / Śruba łącząca |
|---|---|
| Zakres średnic | 219 do 813 mm |
| Materiał | stal |
| Typ materiału | S235JR |
| Powierzchnia | stal surowa, malowana- nierdzewna, kwasoodporna |
| Dla grubości izolacji | 120 mm |
| Dz rury | 565 mm |
| Materiał obejmy | 60x6 mm |
| s | 10 mm |