Podpora siodłowa, izol. 120mm 508 stal malowana
Indeks 149AMAM0508
Produkty
Ilość w opakowaniu
1
Jednostka miary
szt
Masa
44.6
| Zamknięcie | Nakrętka / Śruba łącząca |
|---|---|
| Zakres średnic | 219 do 813 mm |
| Materiał | stal |
| Typ materiału | S235JR |
| Powierzchnia | stal surowa, malowana- nierdzewna, kwasoodporna |
| Dla grubości izolacji | 120 mm |
| Dz rury | 750 mm |
| Materiał obejmy | 70x10 mm |
| s | 15 mm |