Podpora siodłowa, izol. 120mm 406 oc. galw.
Indeks 149AGAM0406
Produkty
Ilość w opakowaniu
1
Jednostka miary
szt
Masa
29.08
| Zamknięcie | Nakrętka / Śruba łącząca |
|---|---|
| Zakres średnic | 219 do 813 mm |
| Materiał | stal |
| Typ materiału | S235JR |
| Powierzchnia | stal surowa, malowana- nierdzewna, kwasoodporna |
| Dla grubości izolacji | 120 mm |
| Dz rury | 650 mm |
| Materiał obejmy | 60x8 mm |
| s | 12 mm |