Podpora ślizgowa typ T 25 stal malowana
Indeks 145MA0025
Produkty
Ilość w opakowaniu
1
Jednostka miary
szt
Masa
5.05
| Rodzaj | Podpora teownik |
|---|---|
| Zamknięcie | Nakrętka / Śruba łącząca |
| Zakres średnic | 20 do 219 mm |
| Wymiary obejm | 20 do 62 mm- 35 x 4 mm 64 do 219 mm- 50 x 5 mm |
| Materiał | stal |
| Typ materiału | S235JR |
| Powierzchnia | stal surowa, malowana, nierdzewna-kwasoodporna |
| Współczynnik bezpieczeństwa | 1,54 |
| Materiał obejmy | 25 mm |
| Oś rury H | 117 mm |
| Dolna krawędź rury h | 104 mm |
| Dopuszczalne obciążenie Fx | 5,55 kN |
| Dopuszczalne obciążenie Fy | 8,0 kN |
| Dopuszczalne obciążenie Fz wisząca | 6,84 kN |
| Dopuszczalne obciążenie Fz stojąca | 13,67 kN |