Podpora ślizgowa typ T 219 oc. galw.
Indeks 145GA0219
Produkty
Ilość w opakowaniu
1
Jednostka miary
szt
Masa
8.29
| Rodzaj | Podpora teownik |
|---|---|
| Zamknięcie | Nakrętka / Śruba łącząca |
| Zakres średnic | 20 do 219 mm |
| Wymiary obejm | 20 do 62 mm- 35 x 4 mm 64 do 219 mm- 50 x 5 mm |
| Materiał | stal |
| Typ materiału | S235JR |
| Powierzchnia | stal surowa, malowana, nierdzewna-kwasoodporna |
| Współczynnik bezpieczeństwa | 1,54 |
| DN | 200 |
| Materiał obejmy | 219 mm |
| Oś rury H | 215 mm |
| Dolna krawędź rury h | 105 mm |
| Dopuszczalne obciążenie Fx | 2,81 kN |
| Dopuszczalne obciążenie Fy | 20,0 kN |
| Dopuszczalne obciążenie Fz wisząca | 9,77 kN |
| Dopuszczalne obciążenie Fz stojąca | 19,53 kN |