Podpora ślizgowa typ T 168 HDG
Indeks 145FA0168
Produkty
Ilość w opakowaniu
1
Jednostka miary
szt
Masa
7.58
| Rodzaj | Podpora teownik |
|---|---|
| Zamknięcie | Nakrętka / Śruba łącząca |
| Zakres średnic | 20 do 219 mm |
| Wymiary obejm | 20 do 62 mm- 35 x 4 mm 64 do 219 mm- 50 x 5 mm |
| Materiał | stal |
| Typ materiału | S235JR |
| Powierzchnia | stal surowa, malowana, nierdzewna-kwasoodporna |
| Współczynnik bezpieczeństwa | 1,54 |
| DN | 150 |
| Materiał obejmy | 168 mm |
| Oś rury H | 189 mm |
| Dolna krawędź rury h | 105 mm |
| Dopuszczalne obciążenie Fx | 3,67 kN |
| Dopuszczalne obciążenie Fy | 20,0 kN |
| Dopuszczalne obciążenie Fz wisząca | 9,77 kN |
| Dopuszczalne obciążenie Fz stojąca | 19,53 kN |