Podpora ślizgowa typ T, HV1 180 stal malowana
Indeks 141AMBB0180
Produkty
Ilość w opakowaniu
1
Jednostka miary
szt
Masa
7.01
| Rodzaj | Podpora teownik |
|---|---|
| Zamknięcie | Nakrętka / Śruba łącząca |
| Moment dokręcania | 80 Nm |
| Zakres średnic | 20 do 219 mm |
| Izolacja dźwiękowa | zgodna z DIN 4109 |
| Długość | 250 |
| Wymiary obejm | 20 do 61 mm- 35 x 4 mm 63 do 219 mm- 50 x 5 mm |
| Szerokość | 100 |
| Wysokość regulowana | 100 do 125 mm |
| Materiał | stal |
| Typ materiału | S235JR |
| Powierzchnia | stal surowa, nierdzewna, kwasoodporna |
| Współczynnik bezpieczeństwa | 1,54 |
| Wkładka tłumiąca | EPDM/ TPE |
| Odporność temperaturowa | - 35 °C do + 100 °C |
| Materiał obejmy | 180 mm |
| Oś rury H | 191-217 mm |
| Dopuszczalne obciążenie Fx | 2,29 kN |
| Dopuszczalne obciążenie Fy | 5,0 kN |
| Dopuszczalne obciążenie Fz wisząca µ=0,2 | 9,77 kN |
| Dopuszczalne obciążenie Fz wisząca µ=0,3 | 9,77 kN |
| Dopuszczalne obciążenie Fz stojąca µ=0,2 | 19,53 kN |
| Dopuszczalne obciążenie Fz stojąca µ=0,3 | 16,67 kN |