Obejma typ A typ TGA z izolacją 1220 oc. galw.
Indeks 109GGKBA1220
Produkty
Ilość w opakowaniu
1
Jednostka miary
szt
Masa
47.13
| Rodzaj | dwuczęściowa |
|---|---|
| Przyłącze | bez przyłącza |
| Zamknięcie | Nakrętka / Śruby łączące |
| Zakres średnic | 219 do 1220 mm |
| Izolacja dźwiękowa | zgodna z DIN 4109 |
| Materiał | stal |
| Typ materiału | S235JR |
| Powierzchnia | ocynk ogniowy, stal surowa, malowana-nierdzewna, kwasoodporna |
| Wkładka tłumiąca | EPDM / (wkładka ceramiczna na zapytanie) |
| Odporność temperaturowa | – 35 °C do + 100 °C |
| Grubość wkładki | 6 mm |
| Dz rury | 1220 mm |
| Materiał obejmy | 90 x 15 mm |
| Śruba | M24 |
| D | 27 mm |
| S | 1341 mm |
| C | 36 mm |
| Max. dop. Obciążenie Fz | 16,0 kN |