Obejma pałąkowa DIN1593 23-26 stal surowa
Indeks 106FRB0026
Produkty
Ilość w opakowaniu
1
Jednostka miary
szt
Masa
0.07
| Rodzaj | jednoczęściowa |
|---|---|
| Przyłącze | bez przyłącza |
| Zakres średnic | 20 do 219 mm |
| Materiał | stal |
| Typ materiału | S235JR |
| Powierzchnia | stal surowa, malowana- nierdzewna, kwasoodporna-ocynk ogniowy |
| Materiał obejmy | 25x3,0 mm |
| Otwór | 26 mm |
| B | 84 mm |
| S | 58 mm |
| D | 11 mm |
| H | 22 mm |