Obejma pałąkowa DIN1593 105-109 stal malowana
Indeks 106FMO0109
Produkty
Ilość w opakowaniu
1
Jednostka miary
szt
Masa
0.93
| Rodzaj | jednoczęściowa |
|---|---|
| Przyłącze | bez przyłącza |
| Zakres średnic | 20 do 219 mm |
| Materiał | stal |
| Typ materiału | S235JR |
| Powierzchnia | stal surowa, malowana- nierdzewna, kwasoodporna-ocynk ogniowy |
| Materiał obejmy | 40x 5 mm |
| Otwór | 109,0 mm |
| B | 220 mm |
| S | 180 mm |
| D | 18 mm |
| H | 104 mm |