Obejma pałąkowa DIN1593 159 HDG
Indeks 106FFH0159
Produkty
Ilość w opakowaniu
1
Jednostka miary
szt
Masa
1.5
| Rodzaj | jednoczęściowa |
|---|---|
| Przyłącze | bez przyłącza |
| Zakres średnic | 20 do 219 mm |
| Materiał | stal |
| Typ materiału | S235JR |
| Powierzchnia | stal surowa, malowana- nierdzewna, kwasoodporna-ocynk ogniowy |
| Materiał obejmy | 50x8 mm |
| Otwór | 159 mm |
| B | 288 mm |
| S | 240 mm |
| D | 18 mm |
| H | 154 mm |