Podpora ślizgowa Polar Plus, HV1 610 stal V2A
Indeks 102AV2A0610
Produkty
Ilość w opakowaniu
1
Jednostka miary
szt
Masa
57.18
| Zakres stosowania | łożysko ślizgowe nośne |
|---|
| Materiał | izolacja: Polyuretan (PU) - pianka twarda podpora:stal |
| Typ materiału | S235JR |
| Powierzchnia | ocynk ogniowy, stal surowa,-malowana, nierdzewna, kwasoodporna |
| Współczynnik bezpieczeństwa | 1,54 |
| DN | 600 |
| Dz rury | 610,0 mm |
| Materiał obejmy | 50x5 mm |
| B | 543 mm |
| a | 110 |
| s | 10 |
| A | 427 mm |
| L | 390 |
| D | 690 |
| Max. Dop. Obciążenie Fz µ=0,2 | 18,0 kN |
| Max. Dop. Obciążenie Fz µ=0,3 | 12,0 kN |
| Max. Dop. Obciążenie Fx | 19,76 kN |
| Max. Dop. Obciążenie Fx F | 57,18 kN |