Podpora ślizgowa Polar Plus, HV1 508 stal malowana
Indeks 102AM0508
Produkty
Ilość w opakowaniu
1
Jednostka miary
szt
Masa
28.33
| Zakres stosowania | łożysko ślizgowe nośne |
|---|
| Materiał | izolacja: Polyuretan (PU) - pianka twarda podpora:stal |
| Typ materiału | S235JR |
| Powierzchnia | ocynk ogniowy, stal surowa,-malowana, nierdzewna, kwasoodporna |
| Współczynnik bezpieczeństwa | 1,54 |
| DN | 500 |
| Dz rury | 508,0 mm |
| Materiał obejmy | 50x5 mm |
| B | 462 mm |
| a | 100 |
| s | 8 |
| A | 346 mm |
| L | 390 |
| D | 590 |
| Max. Dop. Obciążenie Fz µ=0,2 | 18,0 kN |
| Max. Dop. Obciążenie Fz µ=0,3 | 12,0 kN |
| Max. Dop. Obciążenie Fx | 12,04 kN |
| Max. Dop. Obciążenie Fx F | 28,33 kN |