Podpora ślizgowa Polar Plus, HV1 813 oc. galw.
Indeks 102AG0813
Produkty
Ilość w opakowaniu
1
Jednostka miary
szt
Masa
77.84
| Zakres stosowania | łożysko ślizgowe nośne |
|---|
| Materiał | izolacja: Polyuretan (PU) - pianka twarda podpora:stal |
| Typ materiału | S235JR |
| Powierzchnia | ocynk ogniowy, stal surowa,-malowana, nierdzewna, kwasoodporna |
| Współczynnik bezpieczeństwa | 1,54 |
| DN | 800 |
| Dz rury | 813,0 mm |
| Materiał obejmy | 50x5 mm |
| B | 587 mm |
| a | 100 |
| s | 12 |
| A | 471 mm |
| L | 470 |
| D | 893 |
| Max. Dop. Obciążenie Fz µ=0,2 | 18,0 kN |
| Max. Dop. Obciążenie Fz µ=0,3 | 12,0 kN |
| Max. Dop. Obciążenie Fx | 30,48 kN |
| Max. Dop. Obciążenie Fx F | 77,84 kN |