Podpora ślizgowa Polar Plus, HV1 457 oc. galw.
Indeks 102AG0457
Produkty
Ilość w opakowaniu
1
Jednostka miary
szt
Masa
20.96
| Zakres stosowania | łożysko ślizgowe nośne |
|---|
| Materiał | izolacja: Polyuretan (PU) - pianka twarda podpora:stal |
| Typ materiału | S235JR |
| Powierzchnia | ocynk ogniowy, stal surowa,-malowana, nierdzewna, kwasoodporna |
| Współczynnik bezpieczeństwa | 1,54 |
| DN | 450 |
| Dz rury | 457,0 mm |
| Materiał obejmy | 50x5 mm |
| B | 445 mm |
| a | 100 |
| s | 6 |
| A | 329 mm |
| L | 270 |
| D | 537 |
| Max. Dop. Obciążenie Fz µ=0,2 | 8,52 kN |
| Max. Dop. Obciążenie Fz µ=0,3 | 8,52 kN |
| Max. Dop. Obciążenie Fx | 4,82 kN |
| Max. Dop. Obciążenie Fx F | 20,96 kN |