Śruba młotkowa do szyn 27/18 M8/20
Indeks 0695289
Produkty
Ilość w opakowaniu
100
Jednostka miary
szt
Masa
0.025
| Zakres stosowania | Przede wszystkim do bezpośredniego montażu szyn |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Stosowana do połączeń z szynami profilowanymi MEFA |
| Materiał | stal |
| Typ materiału | S235JR |
| Powierzchnia | ocynk galwaniczny |
| GxGL | M8x201) |
| L x B x H | 24x13x4 mm |
| S | 2 mm |
| D | 25 mm |
| NL | 6,3 mm |
| BL | 15 mm |