V4A Obejma TRABANT INOX M8/10 bez izolacji 35-39
Indeks 051005039
Produkty
Ilość w opakowaniu
100
Jednostka miary
szt
Masa
0.053
| Rodzaj | dwuczęściowa |
|---|---|
| Przyłącze | M8/M10, M10/M12 |
| Zamknięcie | śruby łączące |
| Zakres średnic | 21 – 171 mm |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Typ materiału | V4A |
| Zakres średnic | 35-39 mm |
| Materiał obejmy | 20x1,0 mm |
| Śruby łączące | M6 |
| Max. Dop. Obciążenie | 0,40 kN |
| A | 17,5 mm |
| B | 74 mm |