| Materiał | stal nierdzewna |
| Typ materiału | V4A |
| Średnica nominalna | 125 |
| Gwint M | M12 |
| Średnica zewnętrzna rury [mm] | 133,0 mm |
| a | 146 mm |
| h | 215 mm |
| b | 95 mm |
| Średnica wewnętrzna rury [mm] | 134 mm |
Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.