| Materiał | stal nierdzewna |
| Typ materiału | V4A |
| Średnica nominalna | 65 |
| Gwint M | M10 |
| Średnica zewnętrzna rury [mm] | 76,1 mm |
| Średnica zewnętrzna rury [cal] | 2 1/2 |
| a | 87 mm |
| h | 135 mm |
| b | 70 mm |
| Średnica wewnętrzna rury [mm] | 77 mm |
Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.