| Materiał | stal nierdzewna |
| Typ materiału | V4A |
| Średnica nominalna | 15 |
| Gwint M | M8 |
| Średnica zewnętrzna rury [mm] | 21,3 mm |
| Średnica zewnętrzna rury [cal] | 1/2 |
| a | 30 mm |
| h | 80 mm |
| b | 65 mm |
| Średnica wewnętrzna rury [mm] | 22 mm |
Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.