Obejma MAXIMA PSM mufa 1/2" silikon 133-136
Indeks 0085189
Produkty
Ilość w opakowaniu
1
Jednostka miary
szt
Masa
0.861
| Rodzaj | dwuczęściowa |
|---|---|
| Przyłącze | mufa 1/2" |
| Materiał | stal |
| Typ materiału | DD11, S235JRG2 |
| Powierzchnia | ocynk galwaniczny |
| Wkładka tłumiąca | silikon |
| Odporność temperaturowa | -50°C do +250°C |
| Grubość wkładki | 6 mm |
| Zakres średnic | 133-136 |
| Wymiary materiału | 35x4,0 mm |
| Śruba łącząca | M10 |
| Dop. Obciążenie Fzul | 5,0 kN |
| H | 168-171 |
| A | 25 |
| B | 220 |
| S | 190 |