MEFA KS: Obejma MAXIMA PSM M10/12 silikon 164-168
Indeks 0083711/KS
Produkty
Ilość w opakowaniu
1
Jednostka miary
szt
Masa
1.005 kg/szt
| Rodzaj | dwuczęściowa |
|---|---|
| Przyłącze | M1/M12 |
| Materiał | stal |
| Typ materiału | DD11, S235JRG2 |
| Powierzchnia | MEFA KS |
| Wkładka tłumiąca | silikon |
| Odporność temperaturowa | -5°C do +25°C |
| Grubość wkładki | 6 mm |
| Zakres średnic | 164-168 mm |
| Materiał | 30x3,0 mm |
| Śruba łącząca | M10 |
| Max. Dop. Obciążenie Fzul | 5,00 kN |
| Hmin-Hmax | 205-209 mm |
| A | 31 mm |
| B | 252 mm |
| S | 222 mm |