V2A Śruba z łbem cylindrycznym M10/25
Indeks 3445231
Produkty
Ilość w opakowaniu
50
Jednostka miary
szt
Masa
0.033
| Długość | 20 do 60 mm |
|---|---|
| Rozmiar klucza | M8, M10, M12 |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Typ materiału | V2A |
| s | 8 mm |
| Gwint | M10 |
| L | 30 mm |
| d | 16 mm |
| k | 10 mm |