Konsola 45/45 wzdłużna 420 HDG
Indeks 180450420/FVZ
Produkty
Ilość w opakowaniu
10
Jednostka miary
szt
Masa
1.518
| Materiał | stal |
| Materiał płyty | S235JR |
| Wymiary płyty | 160 x 55 x 12,0 mm |
| Materiał szyny profilowej | S235JR |
| Współczynnik bezpieczeństwa | 1,35 |
| Wymiary szyny profilowej | 45 x 45 x 2,0 mm |
| Powierzchnia | ocynk ogniowy |
| Max. dop. Obciążenie F1 | 2,49 kN |
| Max. Dop. Obciążenie F2 | 1,24 kN |
| Max. Dop. Obciążenie q0 | 5,92 kN |
| L | 420,0 mm |