CENTUM: Uchwyt do konstr. stal. XL 120 poprzeczny
Indeks 162120303
Produkty
Ilość w opakowaniu
1
Jednostka miary
szt
Masa
14.99
| Potrzebne akcesoria | Złącze młotkowe M12/40 z podwójnym zazębieniemPazury AF/LR |
|---|---|
| Dla profili | XL 100 |
| Materiał | stal |
| Typ materiału | S235JR |
| Powierzchnia | ocynk ogniowy |
| Szerokość płytki | 260 mm |
| Długość płytki | 424 mm |
| Grubość płytki | 15 mm |
| Min. Szer. Dźwigara | 240 mm |
| Max. Szer. Dźwigara | 320 mm |