V4A Obejma do wentylacji M8 DN224
Indeks 0498132
Produkty
Ilość w opakowaniu
1
Jednostka miary
szt
Masa
0.423
| Rodzaj | dwuczęściowa |
|---|---|
| Przyłącze | M8 |
| Zamknięcie | śruby i nakrętki łączące |
| Średnice nominalne | 63 – 400 mm |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Typ materiału | V4A |
| Wkładka tłumiąca | TPE/ Silikon (na zapytanie) |
| Odporność temperaturowa | TPE – 35 °C do + 100 °C Silikon – 50 °C do + 250 °C |
| Grubość wkładki | 6 mm |
| Typ [DN] | 224 |
| Dz rury [mm] | 229 mm |
| Materiał obejmy | 20x2,0 mm |
| Śruby łączące | M8 |
| Max. Dop. Obciążenie | 3,0 kN |
| H | 253 mm |
| A | 16,0 mm |
| B | 302 mm |
| S | 302 mm |
| D | 8,4 mm |