V4A Płytka zębata S do szyn 45 M8
Indeks 0481615
Produkty
Ilość w opakowaniu
50
Jednostka miary
szt
Masa
0.047 kg/szt
| Rodzaj | Połączenie zaciskowe Typ materiału- V4A Połączenie komponentów |
|---|---|
| Zakres stosowania | Połączenie komponentów, obejm |
| Typ szyny | 45/45, 45/90 |
| Potrzebne akcesoria | Śruba sześciokątna, bolec gwintowany, podkładka z nakrętka sześciokątna |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Typ materiału | V4A |
| Wymiary LxHxS | 36x20x8 mm |
| Gwint M | M8 |