V4A Obejma TRABANT INOX M10/12 bez izol. 139-144
Indeks 051005144
Produkty
Ilość w opakowaniu
25
Jednostka miary
szt
Masa
0.294
| Rodzaj | dwuczęściowa |
|---|---|
| Przyłącze | M8/M10, M10/M12 |
| Zamknięcie | śruby łączące |
| Zakres średnic | 21 – 171 mm |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Typ materiału | V4A |
| Zakres średnic | 139-144 mm |
| cal | 5 |
| Materiał obejmy | 25x2,5 mm |
| Śruby łączące | M6 |
| Max. Dop. Obciążenie | 2,50 kN |
| A | 22,5 mm |
| B | 188 mm |