CENTUM: Łącznik ceowy uniwersalny - komplet
Indeks 1640005011
Produkty
Ilość w opakowaniu
1
Jednostka miary
szt
Masa
5.28
| Zakres stosowania | Łącznik profili XL 80, XL 100, XL120, XL 200 |
|---|---|
| Zakres dostawy | 2 x kątowniki, 8 x złącze młotkowe M12/40 z podwójnym zazębieniem |
| Materiał | stal |
| Typ materiału | S235JR |
| Powierzchnia | kątownik: ocynk ogniowy śruby: cynk-nikiel |
| Max. Moment mocowania śrub XL 80 góra/dół | 1,25 kNm |
| Max. Moment mocowania śrub XL 80 lewa/prawa | 0,85 kNm |
| Max. Moment mocowania śrub XL 100 lewa/prawa | 2,50kNm |
| Max. Moment mocowania śrub XL 100 lewa/prawa | 1,35 kNm |
| Długość | 380 mm |
| Szerokość b | 67 mm |
| Wysokość h | 59 mm |