V4A Obejma TRABANT INOX M8/10 12-15
Indeks 051003015
Produkty
Ilość w opakowaniu
100
Jednostka miary
szt
Masa
0.051
| Rodzaj | dwuczęściowa |
|---|---|
| Przyłącze | M8/M10, M10/M12 |
| Zamknięcie | śruby łączące |
| Zakres średnic | 12 – 168 mm |
| Izolacja dźwiękowa | zgodna z DIN 4109 |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Typ materiału | V4A |
| Wkładka tłumiąca | TPE/ EPDM |
| Odporność temperaturowa | – 35 °C do + 100 °C |
| Grubość wkładki | 4,5 mm |
| Zakres średnic | 12-15 mm |
| Materiał obejmy | 20x1,0 mm |
| Śruby łączące | M6 |
| Max. Dop. Obciążenie | 0,40 kN |
| Hmin-max | 40-43 mm |
| A | 22,0 mm |
| B | 59 mm |