Łącznik zaciskowy SIMA RAPID DN70
Indeks 447710070
Produkty
Ilość w opakowaniu
50
Jednostka miary
szt
Masa
0.196
| Moment dokręcania | blokada zacisku, bez konieczności Uszczelka- EPDM regulacji |
|---|---|
| Zakres średnic | 58 do 160 mm |
| Zamek opaski | Zakładkowy |
| Wymiar nominalny | DN 58 do 160 mm |
| Ciśnienie wody | sprawdzone do 0,5 bar |
| Klasa wytrzymałości śrub | 8.8 |
| Ilość fałd uszczelniających w uszczelce | 2 |
| Materiał | opaska: ferretyczna stal chromowana śruby i bolce: stal nierdzewna |
| Typ materiału | opaska: 1.4520 śruby i bolce: 1.4301, 1.4510 |
| Uszczelka | EPDM |
| Odporność temperaturowa | – 35 °C do + 100 °C |
| Twardość Shore A | 55 ± 5° Shore |
| Wymiar nominalny [DN] | 70 |
| Zakres średnic | 78 mm |
| Szerokość opaski B | 38,6 mm |
| Średnica zewnętrzna opaski D | 91,6 mm |