Konsola 45/90 D wzdłużna 945
Indeks 180900945
Produkty
Ilość w opakowaniu
5
Jednostka miary
szt
Masa
5.454
| Materiał | stal |
| Materiał płyty | S235JR |
| Wymiary płyty | 160 x 55 x 12,0 mm |
| Materiał szyny profilowej | S235JR |
| Wymiary szyny profilowej | 45 x 90 x 2,0 mm |
| Powierzchnia | ocynk galwaniczny/ ocynk ogniowy |
| Współczynnik bezpieczeństwa | 1,35 |
| Max. dop. Obciążenie F1 | 3,31 kN |
| Max. Dop. Obciążenie F2 | 1,66 kN |
| Max. Dop. Obciążenie q0 | 3,50 kN |
| L | 945,0 mm |