V4A Obejma TRABANT INOX M8/10 bez izolacji 57-61
Indeks 051005061
Produkty
Ilość w opakowaniu
50
Jednostka miary
szt
Masa
0.086
| Rodzaj | dwuczęściowa |
|---|---|
| Przyłącze | M8/M10, M10/M12 |
| Zamknięcie | śruby łączące |
| Zakres średnic | 21 – 171 mm |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Typ materiału | V4A |
| Zakres średnic | 57-61 mm |
| cal | 2 |
| Materiał obejmy | 20x1,5 mm |
| Śruby łączące | M6 |
| Max. Dop. Obciążenie | 0,60 kN |
| A | 18,0 mm |
| B | 98 mm |