Obejma pałąkowa DIN1593 33-36 HDG
Indeks 106FFD0036
Produkty
Ilość w opakowaniu
1
Jednostka miary
szt
Masa
0.19
| Rodzaj | jednoczęściowa |
|---|---|
| Przyłącze | bez przyłącza |
| Zakres średnic | 20 do 219 mm |
| Materiał | stal |
| Typ materiału | S235JR |
| Powierzchnia | stal surowa, malowana- nierdzewna, kwasoodporna-ocynk ogniowy |
| Materiał obejmy | 30x5 mm |
| Otwór | 36,0 mm |
| B | 106 mm |
| S | 80 mm |
| D | 11 mm |
| H | 32 mm |