V4A Obejma TRABANT INOX M10/12 132-136
Indeks 051003136
Produkty
Ilość w opakowaniu
25
Jednostka miary
szt
Masa
0.347
| Rodzaj | dwuczęściowa |
|---|---|
| Przyłącze | M8/M10, M10/M12 |
| Zamknięcie | śruby łączące |
| Zakres średnic | 12 – 168 mm |
| Izolacja dźwiękowa | zgodna z DIN 4109 |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Typ materiału | V4A |
| Zakres średnic | 132-136 mm |
| Materiał obejmy | 25x2,5 mm |
| Śruby łączące | M6 |
| Max. Dop. Obciążenie | 2,50 kN |
| Hmin-max | 168-172 mm |
| A | 27,0 mm |
| B | 188 mm |