Konsola 45/26 S wzdłużna 420
Indeks 18035042001
Produkty
Ilość w opakowaniu
20
Jednostka miary
szt
Masa
0.701
| Materiał | stal |
| Materiał płyty | S235JR, fy = 235 N/mm2 |
| Wymiary płyty | 93 x 49,5 x 3 mm |
| Materiał szyny profilowej | S235JRG2, fy = 235 N/mm2 |
| Wymiary szyny profilowej | 45 x 26 x 1,5 mm |
| Powierzchnia | ocynk galwaniczny |
| Współczynnik bezpieczeństwa | 1,35 |
| Max. dop. Obciążenie F1 | 0,59 kN |
| Max. Dop. Obciążenie F2 | 0,29 kN |
| Max. Dop. Obciążenie q0 | 1,40 kN |
| L | 420,0 mm |