Konsola 45/26 S wzdłużna 315
Indeks 18035031501
Produkty
Ilość w opakowaniu
25
Jednostka miary
szt
Masa
0.56
| Materiał | stal |
| Materiał płyty | S235JR, fy = 235 N/mm2 |
| Wymiary płyty | 93 x 49,5 x 3 mm |
| Materiał szyny profilowej | S235JRG2, fy = 235 N/mm2 |
| Wymiary szyny profilowej | 45 x 26 x 1,5 mm |
| Powierzchnia | ocynk galwaniczny |
| Współczynnik bezpieczeństwa | 1,35 |
| Max. dop. Obciążenie F1 | 0,78 kN |
| Max. Dop. Obciążenie F2 | 0,39 kN |
| Max. Dop. Obciążenie q0 | 2,49 kN |
| L | 315,0 mm |