V4A Obejma TRABANT INOX M8/10 21-25 1/2"
Indeks 051003025
Produkty
Ilość w opakowaniu
100
Jednostka miary
szt
Masa
0.059
| Rodzaj | dwuczęściowa |
|---|---|
| Przyłącze | M8/M10, M10/M12 |
| Zamknięcie | śruby łączące |
| Zakres średnic | 12 – 168 mm |
| Izolacja dźwiękowa | zgodna z DIN 4109 |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Typ materiału | V4A |
| Zakres średnic | 21-25 mm |
| Materiał obejmy | 20x1,0 mm |
| Śruby łączące | M6 |
| Max. Dop. Obciążenie | 0,40 kN |
| Hmin-max | 48-53 mm |
| A | 22,0 mm |
| B | 69 mm |