V4A Obejma TRABANT INOX M8/10 70-76 2 1/2"
Indeks 051003076
Produkty
Ilość w opakowaniu
50
Jednostka miary
szt
Masa
0.151
| Rodzaj | dwuczęściowa |
|---|---|
| Przyłącze | M8/M10, M10/M12 |
| Zamknięcie | śruby łączące |
| Zakres średnic | 12 – 168 mm |
| Izolacja dźwiękowa | zgodna z DIN 4109 |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Typ materiału | V4A |
| Zakres średnic | 70-75 mm |
| Materiał obejmy | 20x1,5 mm |
| Śruby łączące | M6 |
| Max. Dop. Obciążenie | 0,60 kN |
| Hmin-max | 99-105 mm |
| A | 22,5 mm |
| B | 121 mm |